Skip Navigation LinksNord-Aurdal kommune > Tjenester

Skolene

Juni05 - Klikk for stort bilde

Hver skole er et eget virksomhetsområde og ledes av en virksomhetsleder.

Sist endret 23.11.2016

Siden 1. august 2012 er alle barneskoleelevene samlet i Nord-Aurdal barneskole på Fagernes.

Skoler
Skoler i Nord-Aurdal Nettside
Nord-Aurdal barneskoleKommunalLes mer
Nord-Aurdal ungdomsskoleKommunalLes mer
Nord-Aurdal kulturskoleKommunalLes mer
Nord-Aurdal introduksjonssenterKommunalLes mer
Skrautvål MontessoriskulePrivatEgen nettside
Ulnes MontessoriskulePrivatEgen nettside
Kontaktinformasjon - Skolene
KontaktinformasjonRektor/e-postTelefon
Nord-Aurdal barneskoleRune Halle61356740
Nord-Aurdal ungdomsskoleElisabeth Bråten61356700
Nord-Aurdal kulturskoleInge Dahl93069580
Nord-Aurdal introduksjonssenterKnut Bjørnshagen61356700
Skrautvål montesorriskuleAnne Gjærdingen Høgden61363643
Ulnes montesorriskuleInger Strand94162223

Gerd Oddrun Strømmen

Rådgiver

Telefon : 61 35 91 84

E-post

 

Eksterne linker
Rådhuset - Jernbanevegen 22
Fagernes
Boks 143, 2901 Fagernes
nak@nord-aurdal.kommune.no
(+47) 61 35 90 00
(+47) 61 35 90 01
Åpningstider
9-16 (9-15 fra 15.5-15.9)
Org.nr: 961 381 908
Kontonr: 2367.05.40200

Kommunenr: 0542
Valdreskommunene Etnedal kommuneSør-Aurdal kommuneØystre Slidre kommuneVang kommuneVestre Slidre kommune